יצירת קשר ללא התחייבות
שם:
טלפון:
דוא"ל:
הערות:
רשום את המספר הבא במספרים:
"שלוש מאות חמישים ואחד":
מבצעים ועדכונים
13/05/2013 - לקראת הקיץ!!
הכינו גינתכם לקיץ!! מבצעים מיוחדים לפרגולות, ריהוט גן, שולחנות פיקניק ונדנדות, צלצלו 052-6115858
03/03/2013 - מבצעים לקראת האביב
פסח בפתח וכמובן האביב, מבצעים מיוחדים ללקוחות האתר, אל תשכחו לומר שהגעתם דרך האתר :)
03/01/2013 - מבצע לשנה החדשה !!
מחירים אטרקטיבים על פינות ישיבה ושולחנות קק"ל לפרטים צלצלו 052-6115858
10/12/2012 - חברי פיסבוק גיל עץ ונוי
חברים שלנו בפייסבוק!? אל תשכחו לומר לנו את זה בטלפון ותקבלו הנחה!!
20/11/2012 - מבצע שולחנות קקל
חם!!חם!!חם!! עוד שניה הקיץ כאן!! הגיע הזמן להתחדש בריהוט גן שולחנות קקל כולל צבע ב800 שח.
18/10/2012 - התכוננו לחורף!!
קניתם ריהוט גן יוקרתי ומתלבטים איך לשמור עליו ואולי להנות ממנו גם בחורף?! זה הזמן להזמין פרגולה מעץ, פרגולה שתגן ותשמור מפני הגשם.
23/09/2012 - מגוון הנחות ומבצעים
לרגל השקת האתר החדש, מגוון הנחות ומבצעים חמים לבאים דרך האתר! שולחנות, פינות ישיבה, פרגולות, חביות יין ועוד...
31/5/2012 - התכוננו לקיץ!!
אוטוטו מגיע הקיץ, הכינו את הגינה שלכם!! עיצוב גינות, התקנת דשא סינטטי,ריהוט גן מעץ מלא, ועוד... לפרטים נוספים כנסו לעמוד "צור קשר".

3 יתרונות של רהיטים מעץ מלא

כשקניית רהיטים על הפרק, מה יותר טוב? רהיטים מעץ מלא או אסתטיים? לפעמים רהיטים אסתטיים מטעים בגלל מראם החיצוני - הצבעים המיוחדים שלהם, הצורה והמחיר הזול והכמעט חשוד. רהיטים מעץ מלא לא רק שיכולים להיבנות לפי בקשתכם המדוייקת ביותר, לא רק שיחזיקו לכם זמן רב מאוד, הצבע עץ ישדר לביתכם חמימות, ביתיות והזמנה מושכת.

רהיטים מעץ מלא נשכחו מעט מעולם עיצוב הפנים אך יתרונותיהם המרתקים והחזרה לבית טבעי וקלאסי בהחלט מושכת. הנה כמה דוגמאות שלפחות אותנו שיכנעו לגמרי:

1.      המראה החיצוני. ההתאמה בין הרהיטים שאנו קונים לסגנון שאנו רוצים להעביר בבית הוא הדבר הראשון שנחשוב עליו. רהיטים מעץ מלא מביאים הרגשת ביתיות וטבעיות בשל צבעם החום המשדר חמימות. הצבע מאוד אלגנטי ומוסיף אור לכל רהיטי הבית האחרים.

2.      עץ מלא אמיתי הינו דבר חזק ועמיד ביותר הנשמר שנים על גבי שנים. התחזוקה והיציבות שלו היא קלה וכשנקנה שולחן עץ מלא אין סיבה שלא ישאר איתנו שנים ארוכות. לא רק שאפשר להנות מזה יותר ולהיעשות בשיטה של "עשה זאת בעצמך" ולבנות את הרהיט מאפס אלא בשני הדרכים הקנייה תשתלם לכם הרבה קדימה. להורים הדואגים אסור לשכוח שלילדים יש אנרגיות וכוח שאנחנו לא מודעים אליהם, וכשהם קופצים על מיטה, משחקים בכדור ליד שולחן האוכל, או מפילים כסא, הסיכון הוא כמעט אפסי שרהיט מסוג עץ מלא ישבר.

3.      גם מבחינת בריאות לאנשים החיים בבית ועניין איכות הסביבה, רהיטים מעץ מלא הם הסוג המנצח ביער. עץ מלא חזק מספיק בעצמו ואין מצריך טיפול מיוחד. חיידקים וטפילים הינו דבר מוכר ומלחיץ במעט ברהיטי עץ. אך בעץ המלא הדבר אינו תופס כלל וכלל! בעץ מעובד אכן צריך לטפל בפורמלין (חומר משמר) מכיוון שמושך אליו טפילים ויכולים לחדור לתוכו חיידקים. עץ מלא אינו מושך אליו שום חיידק, לא צריך לנקות אותו עם חומרים כימיים, לא נפלטים ממנו גזים רעילים ובכך שומרים על איכות הסביבה ועל בריאות גופכם.

 חשוב לנו מאוד גם לחיי היום יום שלנו בבית וגם בימים בהם אנחנו מארחים, שהבית יהיה מקום מזמין, עוטף ומשדר חמימות וביתיות. רהיטים מעץ מלא הם לא ספק גם מדהימים ביופים בגלל צבעם וגם בגלל העמידות האיכותית והארוכה שיש להם! ובאותו זמן אנו עוזרים לאיכות הסביבה ולבריאותינו ובריאות ילדינו. ועכשיו גם אפשר לחשוב על מתנה לבר מצווה של הילדים בעוד כמה שנים...